Ilość osób na stronie - online 1 Aktualny czas :   Osoby na czacie -
Wstęp Różne aktualności wpisane przez czytelników i autorów strony. Na forum poruszane są waszym zdaniem interesujące tematy, zachęcam do dyskusji. Umożliwia rozmowe z osobami odwiedzającymi strone Tutaj dostępne są przysłane przez was zdjęcia z różnych ciekawych miejsc i spotkań. Gorąco Zachęcam do przysyłania zdjęć!!! Namiary na administratorów strony Katalog stron internetowych posegregowanych tematycznie - zachęcam do przeglądnięcia i dodania twoim zdaniem ciekawej strony.
tomek
Wydarzenia Mini Sklep Śpiewnik Ankieta Rejestracja Lista przebojów Zasady Przypomnienie Hasła
Subskrypcja !!!
wpisz e-mail:

werchowyna.nazwa.pl
Szczególnie polecamy

www.kermesz.pl


Zasady:

Zasady,  myślę że każdy je ma , ja w nie, nie wnikam. Powiem  krótko chciał bym żeby ta strona była pomocną dla Łemków i Ukraińców. Żeby nie dzieliła tylko łączyła. Dlatego też proszę aby treści tutaj zamieszczane nikogo nie obrażały.

Rejestracja:

Główną przyczyną dla której została wprowadzona rejestracja jest chęć uniknięcia podawania się osób trzecich za stałych bywalców www.werchowyna.prv.pl.Osoba która się zarejestruje będzie w ten sposób jednoznacznie identyfikowana i tym samym bedzie gwarancja iż osoba która wyraża swoje poglądy jest tą za którą sie podaje i niepodszywa się za kogoś innego. Jednak jeśli ktoś nie ma chęci rejestrować się może dokonać wpisu na forum jak dotychczas, z tą różnicą iż wpisów niemoże wykonać częściej niż raz na trzy godziny.Dodatkowo jego nick będzie oznaczony symbolem "gość" i niebędzie mógł używać nicków już zarejstrowanych.

Informacje:

1. Aby dodać plik do listy należy wypełnić  formularz (jest na końcu listy).  Najłatwiej wskazać lokalizację pliku muzycznego klikając prawym przyciskiem na linku do utworu muzycznego (odnalezionym gdzieś w Internecie) a następnie wybierając opcję "kopiuj skrót", potem tylko należy wkleić w polu edycyjnym formularza skopiowany skrót.

2. Zdjęcie do galerii można dodać na dwa sposoby:

-  przesyłając je na adres email: werchowyna@interia.pl
-  wypełniając dostępny na stronie Formularz

 

kontakt:  werchowyna@interia.pl (© 2002-2007) www.werchowyna.prv.pl   
www.werchowyna.nazwa.pl